UWAGA!

PCPR W LEŻAJSKU
NIECZYNNE DLA INTERESANTÓW

Informujemy,  że w związku z sytuacją epidemiologiczną, Starosta Leżajski wydał następujące Zarządzenie:

Działając w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się koronawirusa i ograniczania ryzyka zakażenia nim, Starosta Leżajski podjął decyzje dotyczące reorganizacji pracy Starostwa Powiatowego w Leżajsku na czas epidemii /budynek A i B/ oraz podległych jednostek.

Od 16 marca Starostwo Powiatowe w Leżajsku oraz podległe jednostki będą nieczynne dla interesantów, natomiast nie przerywają pracy.

Kontakt z urzędnikami jest możliwy przede wszystkim elektronicznie lub telefonicznie.

Działa poczta elektroniczna oraz będzie odbierana poczta tradycyjna.

Na stronie internetowej starostwa oraz BIP starostwa dostępne są numery telefonów oraz adresy e-mail poszczególnych komórek organizacyjnych, z którymi należy się kontaktować.

Możliwe jest załatwianie spraw przez ePUAP/profil zaufany. Osoby, które go nie mają, mogą go potwierdzić za pośrednictwem bankowości elektronicznej, bez konieczności wizyty w urzędzie. Ta metoda pozwala wszcząć sprawę, a także składać pisma i większość wniosków wraz z załącznikami. Skargi i interwencje można zgłaszać także mailem.

Do pomieszczeń i budynków starostwa wpuszczani będą jedynie pracownicy.

Kasa starostwa będzie nieczynna.

Płatności można dokonywać na konto Starostwa Powiatowego w Leżajsku, numery kont znajdują się w zakładce kontakt.

Powyższe Zarządzenie dotyczy także PCPR w Leżajsku, w tym również Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności. W związku z powyższym, wszystkie posiedzenia zespołów orzekających z dniem 16 marca 2020 r. zostają odwołane. Obecnie wszystkie sprawy w PCPR w Leżajsku, w tym w Zespole do Spraw Orzekania, można załatwiać elektronicznie bądź telefonicznie. Odbierana jest również poczta tradycyjna.

Kontakt z PCPR w Leżajsku:

  • email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • telefon do sekretariatu: 17 242 82 58 wew. 13
  • telefon do Zespołu do Spraw Orzekania: 17 240 25 25

Dodatkowe informacje